Word een van de Lokale Helden: Sluit je aan bij Echt-Susteren.NU

RedactieDieteren Nieuws, Echt Nieuws, Echt-Susteren, Koningsbosch Nieuws, Maria-Hoop Nieuws, Nieuws, Nieuwstadt Nieuws, Pey Nieuws, Roosteren Nieuws, St. Joost Nieuws, Susteren NieuwsGeef een reactie

Ben jij geïnteresseerd in lokale nieuwsverhalen en voel je de drang om jouw passie voor schrijven, fotografie of videografie te delen? Wil je de kans krijgen om het kloppende hart van de gemeente Echt-Susteren vast te leggen en te delen met de wereld? Bij Echt-Susteren.NU verwelkomen we hobby-schrijvers, fotografen en videomakers om deel uit te maken van ons gedreven team en bij te dragen aan de verspreiding van lokale nieuws- en verenigingsverhalen.

Waarom je bij ons zou moeten aansluiten:

 1. Lokale Invloed: Als schrijver, fotograaf of videomaker bij Echt-Susteren.NU kun je de lokale gemeenschap direct beïnvloeden. Jouw bijdragen helpen ervoor te zorgen dat de belangrijkste en meest inspirerende verhalen worden verteld.
 2. Creatieve Expressie: Hier krijg je de kans om je creatieve talenten volledig te benutten. Of je nu woorden op papier zet, momenten vastlegt met je camera of meeslepende video’s maakt, bij ons kun je jouw passie volledig uitleven.
 3. Verbondenheid met de Gemeenschap: Sluit je aan bij een groep gelijkgestemde individuen die gepassioneerd zijn over de gemeente Echt-Susteren. Als onderdeel van ons team heb je de kans om betrokken te raken bij lokale verenigingen, evenementen en de gemeenschap als geheel.

Wat we zoeken:

Bij Echt-Susteren.NU verwelkomen we verschillende soorten bijdragen:

Schrijvers:

 • Lokaal Nieuws: Breng recente gebeurtenissen en ontwikkelingen in de gemeente Echt-Susteren onder de aandacht. We zijn op zoek naar mensen die nieuws uit de eerste hand kunnen verslaan.
 • Verenigingsnieuws: Deel informatie over lokale verenigingen, evenementen en initiatieven.

Fotografen:

 • Nieuwsfotografie: Leg actuele gebeurtenissen en nieuwsverhalen visueel vast.
 • Evenementfotografie: Fotografeer lokale evenementen, culturele activiteiten en bijeenkomsten om de sfeer vast te leggen.

Videomakers:

 • Reportages en Documentaires: Creëer boeiende video’s die lokale verhalen tot leven brengen. Laat jouw talent voor visuele storytelling schitteren.

Hoe kun je deelnemen:

 1. Stuur ons een e-mail: Neem contact met ons op via redactie@echt-susteren.nu en vertel ons meer over je interesse en ervaring als schrijver, fotograaf of videomaker. Voel je vrij om enkele voorbeelden van je werk te delen.
 2. Maak kennis met ons team: Als je aan boord komt, verwelkomen we je met open armen en zullen we je voorzien van richtlijnen om aan de slag te gaan.
 3. Begin met creëren: Kies je onderwerp, begin met schrijven, fotograferen of filmen, en deel je bijdragen met ons. We zullen je ondersteunen en begeleiden tijdens je reis.

Over Vergoedingen:

Hoewel we momenteel nog werken aan de structuur om vergoedingen uit te geven (de stichting is nog in oprichting), benadrukken we dat Echt-Susteren.NU een geweldige kans biedt om je vaardigheden te ontwikkelen en een verschil te maken in onze lokale gemeenschap. We streven ernaar om het team in de toekomst te belonen voor hun bijdragen.

Word een Lokale Verhalenverteller bij Echt-Susteren.NU

Doe mee aan Echt-Susteren.NU en laat je stem horen in de gemeenschap. Samen kunnen we de verhalen van Echt, Susteren, Pey, Nieuwstadt, Koningsbosch, St. Joost, Roosteren, Maria-Hoop en Dieteren vertellen en hun rijke geschiedenis en toekomstige successen delen.

Voor vragen of meer informatie, aarzel niet om contact met ons op te nemen via redactie@echt-susteren.nu.

Geef een reactie